Oldřich Kaiser a Ondřej Vetchý si zahrají ve stylovém thrilleru!

15.03.2011

Ondřej Vetchý a Oldřich Kaiser jsou hlavními hvězdami temného thrilleru Vendeta! Nový český film začal v pondělí režisér, debutant Miroslav Ondruš, který je zároveň autorem scénáře!


Foto: Bionaut

Dva velcí čeští herci - Oldřich Kaiser (56) a Ondřej Vetchý (49) vzali role ve filmu, kde se vše točí kolem pomsty, která proti sobě postaví dva drsné muže. Do jejich střetu jsou nakonec vtaženi i dva policisté, které hrají Igor Chmela a Marek Taclík.

Děj filmu se odehrává v nezvykle krátkém časovém úseku tří hodin a také na relativně malém prostoru. V dalších rolích se představí čtyři mladí herci - Ondřej Havel, Daniel Novák, Václav Vostárek a Lucie Šteflová jako protagonistka "jediné, ale o to důležitější ženské role".


Oldřich Kaiser byl za roli v thrilleru Pouta letos nominován na Českého lva!

Miroslav Ondruš zatím působil jen jako asistent režie u několika filmů, jako byly normalizační thriller Pouta, romantický kýč Případ nevěrné Kláry nebo sociální drama El Paso.

Při natáčení snímku Vendeta se ovšem obklopil samými schopnými lidmi z branže - za kamerou stojí Martin Štrba (Je třeba zabít Sekala), architektem je Jan Vlasák (Mazaný Filip), střih má na starosti Marek Opatrný (Normal) a hudbu napíše Petr Ostrouchov (Občanský průkaz).


Foto: Bionaut

Producentem filmu je čerstvý držitel Českého lva za Pouta Vratislav Šlajer ze společnosti Bionaut. Thriller Vendeta by měl do českých kin přijít letos na podzim!

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Lucie Šteflová, Daniel Novák, Ondřej Vetchý, Oldřich Kaiser, Vratislav Šlajer, Miroslav Ondruš

Filmy:
Pouta, Vendeta

Kategorie:
Filmy, České celebrity, Filmové novinky,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, herci, youtube video, youtube com, opilí herci, čeští herci, čeští režiséři, režiséři, český film, připravovaný film, nový film, Oldřich Kaiser foto, Oldřich Kaiser photo, Oldřich Kaiser vyhazov, oldřich kaiser video, pouta trailer, film Vendeta, Oldřich Kaiser Vendeta, Oldřich Kaiser film, Oldřich Kaiser natáčení, Oldřich Kaiser movie, Oldřich Kaiser nový film, Ondřej Vetchý foto, Ondřej Vetchý photo, Ondřej Vetchý film, Ondřej Vetchý movie, Ondřej Vetchý Vendeta, Vendeta film, Vendeta movie, Vendeta natáčení, český thriller, Ondřej Havel, Václav Vostárek, Miroslav Ondruš film, Miroslav Ondruš režie
TOPlist