Okradl Kim Kardashian srbský gang? Hleděla do hlavně pistole!

04.10.2016

Kdo brutálně oloupil Kim Kardashian (35)? Mohlo by jít o gang Růžových panterů? 

Kim Kardashian
Zdroj: Profimedia.cz

Policie již tuší, jak došlo k loupeži v pokoji Kim Kardashian. Z té si děláme často legraci, ale nyní je nám jí opravdu líto, neboť musela prožít hrůzné okamžiky. A za loupež si možná mohla sama... A to sice tím, že se tak ráda fotí a fotky zveřejňuje na sociálních sítích. Právě na nich si lupiči mohli všimnout, které šperky do Paříže na týden módy přivezla.

Ke vstupu do hotelu využili bočního vchodu, který využívají celebrity, když nechtějí být sledovány. Zde stačilo svázat vrátného a cesta byla volná... Dále pak vnikli do pokoje Kim, kde ji pod hrozbou pistolí přinutili vydat šperky. Policie podezřívá bosensko-srbský gang Růžových panterů, kteří se specializují na krádež šperků a přitom se nedopouští skoro žádného násilí, neboť právě to prý policii dostane na stopu.

Jde o gang zhruba dvou set členů, jeho dva vůdci, Nebojsa Denič a Milan Novetič, jsou právě nyní na svobodě. Dostali snad právě oni nápad, že oloupí nebohou Kim? 

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Kim Kardashian

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
modelky, americké celebrity, americké modelky, Kim Kardashian novinky, Kim Kardashian kauzy, loupež, Kim Kardashian muž, Kim Kardashian loupež, Kim Kardashian týden módy, Kim Kardashian zloději, oloupená Kim Kardashian, Kim Kardashian Paříž, Kim Kardashian aktuálně
TOPlist