Obchod pro sebevrahy: Animovaný film plný černého humoru!

08.11.2012

Koprodukční muzikálová komedie představuje město, kde většina obyvatel nemyslí zrovna pozitivně! Film Obchod pro sebevrahy natočil proslulý francouzský režisér Patrice Leconte, který svým dílem potěší příznivce takových filmů jako Trio z Bellevile, nebo Persepolis.

obchod
Foto: AFČK

Představte si město, kde se žije tak smutně, že lidé ztratili veškerou chuť k životu. Představte si město, kde prosperuje jediný obchod - ten, který prodává jedy, provazy a další sebevražedné pomůcky. Majiteli tohoto obchodu se právě narodilo dítě, které je ztělesněním životního optimismu. Rozklad rodinné živnosti pomalu začíná ...

Film natočil režisér a herec Patrice Lecont (65), známý jako tvůrce Pan Hire, Manžel kadeřnice nebo Dívka na mostě, podle světového bestselleru "Potřeby pro sebevrahy" spisovatele Jeana Teulého, který odmítl původně navrhovanou hranou verzi a přistoupil jedině na animovaný snímek. A dobře udělal!

Forma muzikálové komedie totiž asi nejvíce vyhovuje černohumorného pojetí příběhu, který je spíše určen dospělejším divákům, než dětem, na které by pochmurná atmosféra prodchnutá občasnými suchými vtípky nemusela působit zrovna dvakrát pozitivním dojmem.

Francouzsko-kanadsko-belgická animovaná muzikálová komedie Obchod pro sebevrahy/Le Magasin des suicides je v českých kinech k vidění od 8. listopadu 2012.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Patrice Leconte

Filmy:
Obchod pro sebevrahy

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, zahraniční herečky, francouzské celebrity, herci, zahraniční herci, zahraniční filmy, zahraniční režiséři, režiséři, francouzské herečky, francouzští režiséři, francouzští herci, francouzské filmy, evropské filmy, Obchod pro sebevrahy foto, Obchod pro sebevrahy fotky, Obchod pro sebevrahy film, Obchod pro sebevrahy komedie, Obchod pro sebevrahy muzikál, Obchod pro sebevrahy trailer, Obchod pro sebevrahy premiéra, Obchod pro sebevrahy ukázka, Obchod pro sebevrahy video, Obchod pro sebevrahy animovaný, Patrice Leconte film, Patrice Leconte režie, Le Magasin des suicides
TOPlist