O pozdvižení na premiéře filmu "Maps To The Stars" se postarala téměř nahá žena

22.05.2014

Festival v Cannes pokračuje dalším dnem a ani jemu se nevyhýbají skandály. O ten nejnovější se postarala neznámá žena, která se ukázala na premiéře filmu Maps To The Stars s odhaleným hrudníkem!

Foto: Profimedia.cz

Film Maps To The Stars režíroval hvězdný David Cronenberg (71) a hraje v něm celá řada hvězd, Robert Pattinson (28), Carrie Fisher (57), Juliane Moore (53) a mnozí další. Film má ukazovat stinnou stránky Hollywoodu , že by neznámá žena poukazovala právě na tento fakt?

Podívejte se na trailer filmu Maps To The Stars

Neznámá přišla na premiéru filmu s ústy pomalovanými jako u mračícího se klauna a v zavinovacích šatech, které posléze sňala. Pod nimi byla už pouze omotána páskou „křehké“, přičemž obě ňadra byla odhalená a dotyčná kulhala pouze na jednom střevíci na podpatku. Copak asi měla celá performance znamenat? 

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Robert Pattinson, David Cronenberg, Julianne Moore, Carrie Fisher

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity, Videa,

Tagy:
sexy tela, nahé ženy, nude photo, nahé ženy fotky, topless, cannes, nahá prsa, nahé ženské tělo, nahá ňadra, nahota na veřejnosti, Festival Cannes, Festival Cannes 2014, festival Cannes skandály, Nahá žena, nahá žena Cannes, fotky nahých žen, nahé ženy fotografie, nahé ženy na veřejnosti, filmový festival Cannes, festival Cannes filmy, Maps To The Stars, Maps To The Stars trailer, film Maps To The Stars, nahé ženské fotky
TOPlist