Nový sitcom Ivana Mládka Noha 22 startuje na TV Barrandov!

31.08.2011

TV Barrandov již tento čtvrtek večer uvede nový sitcom Ivana Mládka „Noha 22“! Šestnáctidílný seriál zavede diváky do tak trochu jiné nemocnice každý čtvrtek ve 22:00.


Foto: TV Barrandov

Konverzační sitcom panoptika Ivana Mládka se odehrává v jednom nemocničním pokoji, přičemž tři hlavní diskutující nevstanou za celý seriál z postele. Z poklidu je nevyvádí ani sestry, lapiduch, uklízečka, obtížné návštěvy a lékaři, kteří se navzájem hádají a často i pokouší o vraždy.

Je pravděpodobné, že se opět dočkáme Mládkova typického absurdního humoru, který je tu více, tu méně kombinován s komunálním humorem, jenž je diváckým masám přece jenom bližší.


Foto: TV Barrandov

Hlavní role si s chutí zahrál nejen Ivan Mládek, ale také další osoby z jeho družiny - Jan Mrázek, Milan Pitkin, Lenka Plačková, Libuška Roubychová, Zdeněk Srstka, Jaroslav Sypal a Lenka Šindelářová. V epizodních rolích se objeví Dagmar Patrasová coby Mládkova manželka nebo mim Jaroslav Čejka, pro kterého to byla dle jeho slov po letech strávených v léčebně poslední herecká příležitost.


Foto: TV Barrandov

Role nemocničního zřízence v sitcomu byla také poslední pro Mládkova dlouholetého kolegu Ivo Pešáka (1944-2011), který si zahrál jen v prvním díle, neboť jeho nemoc mu další natáčení neumožnila. Zemřel krátce před poslední klapkou.

Noha 22 je po Cyranově ostrově a Cyranově poloostrově dalším počinem Ivana Mládka na obrazovce TV Barrandov. Oba předešlé tituly zaznamenaly diváckou přízeň a dodnes se v reprízách těší dobré sledovanosti. TV Barrandov uvede první díl nového sitcomu Noha 22 ve čtvrtek 1. září 2011.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Milan Pitkin, Lenka Plačková, Jaroslav Čejka, Zdeněk Srstka, Lenka Šindelářová, Jaroslav Sypal, Ivan Mládek, Ivo Pešák, Jan Mrázek

Filmy:
Cyranův ostrov, Noha 22

Kategorie:
Televize, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, seriály, české herečky, herci, čeští herci, Dagmar Patrasová, TV Barrandov, české seriály, tv barrandov seriál, televizní seriály, český sitcom, TV Barrandov video, Libuška Roubychová, Noha 22 seriál, Noha 22 premiéra, Noha 22 vysílání, Noha 22 TV Barrandov, Noha 22 foto, Noha 22 photo, Noha 22 video, Noha 22 ukázka, Noha 22 trailer, Noha 22 sitcom, české sitcomy
TOPlist