Novinky z natáčení Avataru 2: hercům se tají dech!

24.11.2017

Proveďme menší pokus. Zhluboka se nadechněte a zkuste celý článek přečíst se zadrženým dechem. Jak se zdá, není to nic proti tomu, co chce režisér James Cameron (63) po hercích ve svém dlouho připravovaném pokračování megahitu Avatar.

Premiéra pokračování nejvýdělečnějšího filmu všech dob je na spadnutí!

Cameron je pod vodou jako doma

V obsáhlém rozhovoru pro Collider totiž Cameron přiznal, že pro dosažení co největší uvěřitelnosti podvodních scén museli herci, včetně malých dětí, podstoupit náročný trénink. Během něj se učili zadržet dech až na několik minut.

První úspěšné herecké zkoušky pod vodou absolvovali herci se štábem 14. listopadu

Podle režiséra jsou herci po šestiměsíčním výcviku schopni zadržet dech až na 4 minuty a přitom neztratit nic ze svých hereckých schopností.

Sám Cameron má s natáčením pod vodou bohaté zkušenosti, a tak nejspíše moc dobře ví, jak i pod vodou dosáhnout optimálního výsledku. Jinak by do toho přece hýčkané hvězdy nenutil, ne?

PR, výmluva, nebo snaha ušetřit?

Možná se však za tímto drilem skrývá ještě něco jiného. Možností je nepřeberně, od pouhé omluvy nekonečných průtahů, přes snahu o prostor v médiích zadarmo, až po snahu ušetřit.

James Cameron

Jedna věc je jistá už teď. Avatar 2 bude kasovní trhák!

Co když se známý škudlil Cameron snaží ušetřit i na CGI a počítá s tím, že herci s docházejícím kyslíkem začnou modrat? Náhoda? Spíš brutální nadsázka. Usmívající seFandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Zoe Saldana, Sam Worthington, James Cameron, Sigourney Weaver

Kategorie:
Filmy, Zahraniční celebrity, Filmové novinky,

Tagy:
americké filmy, nové filmy, sci-fi filmy, slavní režiséři, novinky z filmu, avatar pokračování, Avatar 2, Avatar 2 novinky, James Cameron filmy, Avatar 2 natáčení, nejočekávanější filmy, nové sci-fi
TOPlist