Noví Starci na chmelu? Filmový muzikál je poklonou známému filmu

30.09.2015

Do českých kin se chystá fungl nový muzikál. Písničky však budete jistě dobře znát, neboť jde o proslavené skladby z patrně nejznámějšího českého filmového muzikálu Starci na chmelu.

Foto: Michaela Buchtová/Lumiere film/Bioscop (3x)

Kdo by neznal příběh Hanky a Filipa, kteří se do sebe na chmelové brigádě zamilují a zároveň dají i dospělým pěknou lekci z morálky? Skladby z tohoto muzikálu se dodnes hrají a patří k české klasice.

A právě tyto skladby zaznějí v novém českém muzikálu Muzikál aneb cesty ke štěstí, který by se měl v kinech promítat od 14. ledna příštího roku.

Ve filmu má třída pražské konzervatoře muzikál nastudovat, což se jim příliš nezamlouvá. V průběhu zkoušení je však muzikál ze šedesátých let zcela pohltí a nadchne.

V režii Slobodanky Radun ve filmu uvidíme Vicu Kerekes (34), Romana Vojtka (43), Martina Písaříka (36), Jiří Korna (66), Adama Mišíka (18), Vladimíra Polívku (26), Anna Fialovou (19), Václava Koptu (50), Josefa Laufera (76), který mimochodem hrál i v původním muzikálu jako muž v černém s kytarou a další.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Roman Vojtek, Jiří Korn, Éva Vica Kerekes

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
české filmy, české herečky, čeští herci, český film, nové filmy, česká kinematografie, nové české filmy, Starci na chmelu, Muzikál aneb cesty ke štěstí, Muzikál aneb cesty ke štěstí film, Muzikál aneb cesty ke štěstí youtube, Muzikál aneb cesty ke štěstí video, Starci na chmelu muzikál, noví Starci na chmelu, Starci na chmelu nový film, filmy 2016
TOPlist