Noví Dannyho parťáci budou holky!

19.12.2017

Pamatujete na Dannyho parťáky? Vždy super podívaná, jak parta profíků přelstí velká kasína! No, tak příští rok tu budou v novém podání.

Sandra Bullock
Zdroj: Warner Bros. Pictures

Podobně, jako třeba Krotitelky duchů, chlapy tentokrát nahradí ženy, a ne jen tak ledajaké! Film nabízí super hvězdné obsazení! Těšit se můžete na Sandru Bullock (53), Cate Blnachett (48), Anne Hathaway (35), Helenu Bonham Carter (51) či Rihannu (29).

Film není ani tak pokračování Dannyho parťáků, ale spíš svá vlastní nová kapitola. Sledovat budeme Dannyho sestru Debbie (Sandra Bullock), kterou právě propustí z vězení, takže je jasný, že hned začne plánovat další vloupačku. Tentokrát půjde o cenný šperk vystavený na prestižní Met Gala v New Yorku. Debbie samozřejmě musí vytvořit elitní tým zlodějek, jak jinak.

Plakát k filmu právě vyšel a to znamená, že se velmi brzy můžeme těšit na trailer! Samotný film by měl vyjít příští červen.

Fandím
23 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Anne Hathaway, Rihanna, Helena Bonham Carter, Cate Blanchett, Sandra Bullock

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
zahraniční herečky, americké filmy, akční filmy, Hollywood, novinky z hollywoodu, loupeže ve filmech, filmové loupeže, filmové zprávy, Dannyho parťáci pokračování, Debbie a její parťačky, Rihanna nový film, Sandra Bullock filmy, Debbie a její parťačky obsazení
TOPlist