Nova Cinema uvede legendární milónovou reality show Amazing Race!

19.12.2011

Jedna z nejúspěšnějších soutěžních reality show na světě přichází na české obrazovky! Nova Cinema přináší jako první neplacený kanál českou premiéru populární show Amazing Race s podtitulem O milion kolem světa!

race
Foto: Nova

V každé sérii celosvětově úspěšné reality show Amazing Race: O milion kolem světa soutěží 11 dvojic (v pozdějších řadách se počet rozšíří na 12) o výhru 1 milion dolarů! Cesta k milionovému pokladu, za kterým cestují soutěžní páry po celém světě a přes různé destinace, je plná náročných úkolů, nečekaných výzev a vyčerpávajících cest!

Soutěžní páry (složené z různých demografických skupin - různého věku, rasy a orientace) vždy pojí nějaký vztah (manželský, milenecký, sourozenecký, spolupracovníci apod). Právě pevnost vztahů přidává pořadu nádech napětí a v soutěži projde velkou zatěžkávací zkouškou.

race
Foto: Nova

Soutěžící musí dorazit na předem určenou zastávku, na niž se dostanou po splnění zadaného fyzicky či duševně náročného úkolu. Po jeho úspěšném absolvování dostanou indicii, do jakého místa se přesunout. Pár, který dorazí do dané zastávky jako poslední, ze soutěže vypadává. Ve finále pak zůstanou 3 páry a nejrychlejší z nich se dostane k milionové výhře.

Show Amazing Race, která se začala vysílat v roce 2001, získala několik mezinárodních ocenění, včetně 13 cen Emmy a stala se celosvětovým hitem. Divákům totiž přináší ten správný mix zábavy - akci při plnění různorodých úkolů i spěchu při přesunu z místa na místo, rozjitřené emoce, jak mezi soutěžními páry, tak uvnitř těchto dvojic a nádherná místa po celém světě, do kterých soutěž účastníky zavede.

Televize Nova Cinema uvede show Amazing Race: O milion kolem světa od 16. ledna 2012, a to vždy od pondělí do pátku od 19.00.

Kategorie:
Televize,

Tagy:
reality show, televizní pořady, Amazing Race, Amazing Race foto, Amazing Race fotky, Amazing Race video, Amazing Race TV Nova, Amazing Race Nova, Amazing Race vysílání, Amazing Race reality show, americké pořady, americké reality show
TOPlist