No není nádherná? Italská modelka Laura Cremaschi ukázala to nejdokonalejší pozadí!

01.12.2014

Také si představujete Italku jako ohnivou tmavovlásku? Italská topmodelka Laura Cremaschi vypadá spíše jako seveřanka. Je to totiž modrooká blondýnka. A v současné době jedna z nejžádanějších hvězd před objektivy!

Laura Cremaschi
Zdroj: Profimedia.cz

Laura je na Italku také dost vysoká a její dvě hlavní přednostmi jsou dokonalá ňadra a to nejúhlednější pozadí. V současné době se Laura nachází v Miami Na Floridě, kde může své přednosti patřičně prodat.

Laura dlí velmi často na pláži, kde vystavuje svou figuru jen v titěrných bikinách, či v superkrátkých šortkách cvičí a maká na svých svalech.

A její fanoušci se prostě nemohou shodnout, co na té Lauře přitahuje více. Jsou to plná, dokonale kulatá ňadra, nebo výstavní souměrné pozadí? Nebo snad předlouhé nohy? Posuďte sami…

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Laura Cremaschi

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
nahé modelky, Sexy modelky, celebrity foto, bikiny, Celebrity v bikinách, ženy v bikinách, zahraniční modelky foto, nahé celebrity foto, Miami, odhalené celebrity, italské modelky, italské celebrity, nahé zahraniční modelky, sexy tělo, Laura Cremaschi foto, Laura Cremaschi online, Laura Cremaschi fotografie, Laura Cremaschi sexy foto, Laura Cremaschi tělo, Laura Cremaschi nahé foto, Laura Cremaschi žhavé foto, Laura Cremaschi nahé fotografie, Miami USA, dovolená na Miami
TOPlist