Nikdo nemládne! Pošahaná Phoebe z Přátel ale vypadá jako stařena!

04.12.2014

Herečka Lisa Kudrow (51) je známá hlavně jako střelená Phoebe z hitu devadesátých let seriálu Přátelé. Nedávno ji fotografové zachytili nenalíčenou a ještě zmoklou, což jí na kráse opravdu nepřidalo.

Lisa Kudrow
Zdroj: Profimedia.cz

Pochopitelně, Lisa Kudrow byla nepřipravená a pokud by se chystala na červený koberec, vypadala by úplně jinak, neboť vizážisté dokáží s kýmkoliv pravé divy. Lisa ale vypadala velmi ustaraně a strhaně, na mnohem více než jejích padesát jedna let.

Na druhé straně je sympatické, že je Lise kult věčného mládí, který nyní v Hollywoodu vládne, ukradený: „Nikdo nemůže čekat, že budu pořád sexy a roztomilá!“ Lisa Kudrow se naopak už mnohokrát vyslovila, jak jí je zájem o její vizáž nepříjemný a jak nesnáší se oblékat sexy a žensky.

Naopak, miluje kalhoty a obleky. A druhou stranu, na rozdíl od svých kolegyň z Přátel, je už celou řadu let s jedním jediným partnerem, se kterým má syna, takže žádné mladíky nahánět rozhodně nepotřebuje.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Lisa Kudrow

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
zahraniční herečky, paparazzi fotky, paparazzi foto, Lisa Kudrow fotky, stárnutí, slavné herečky, seriál přátelé, zahraniční bulvár, Lisa Kudrow foto, Lisa Kudrow vzhled, Lisa Kudrow fotografie, Lisa Kudrow online, Lisa Kudrow role, Lisa Kudrow rodina, zahraniční celebrity paparazzi foto
TOPlist