Nezveřejněné fotky z Playboye: Nahá Hrubešová, Kuklová a Švandová!

04.05.2010

Fotky, které veřejnost dosud nespatřila, jsou k vidění na výstavě! Herečky Markéta Hrubešová, Michaela Kuklová a Jana Švandová jsou krásky, které se kdysi svlékly pro časopis Playboy!

Je známá věc, že při focení nejen hanbatých snímků vznikne mnoho nepovedených, ale také tzv. testovacích fotek. Stalo se tak i v případě focení hereček Jany Švandové (62), Markéty Hrubešové (38) a Michaely Kuklové (42). Byl by tedy smrtelný hřích takové skvosty po letech nezveřejnit!

Autor snímků a fotograf Vladimír Adam Gdovín (52) uspořádal z těchto fotek v pražské galerii Le Court výstavu nazvanou příznačně "Co v Playboyi nebylo". A že toho nebylo požehnaně!

Čtěte více: Markéta Hrubešová nahá – fotogalerie
Čtěte více: Michaela Kuklová nahá – fotogalerie

K výstavě připojil fotografi několik kapitol z připravované knihy, v níž vzpomínal, jak nahé fotky vznikaly. Fotograf se totiž s Michelou Kuklovou a Markétou Hrubešovou vypravil kvůli okolnímu prostředí až do tropů, resp. do jihoamerické džungle.

Tehdy v půlce devadesátých let fotky působily jako z nějaké jiné, divočejší planety. Češky v tropech? To tu ještě nebylo! Dnes už sice nikoho nepřekvapí, ale nezveřejněné fotky přesto jistě potěší oko mužského diváka.

Galerie k článku

Fandím
16 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Michaela Kuklová, Jana Švandová, Markéta Hrubešová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, nahé fotky, Nahé celebrity, nahé herečky, erotické fotky, Playboy, Nahé české celebrity, české herečky, nahé české herečky, playboy fotky, Michaela Kuklová naked, Michaela Kuklová nude, Michaela Kuklová topless, Michaela Kuklová nahoře bez, Michaela Kuklová sexy, Michaela Kuklová fotky, Michaela Kuklová photos, Michaela Kuklová sexy fotky, Markéta Hrubešová nude, Markéta Hrubešová naked, Markéta Hrubešová topless, Markéta Hrubešová nahoře bez, Markéta Hrubešová nahé fotky, Markéta Hrubešová nude pictures, Markéta Hrubešová nude photos, Jana Švandová nude, Jana Švandová naked, Jana Švandová photo, Jana Švandová foto, Vladimír Adam Gdovín
TOPlist