Neuvěřitelný počet nových kreatur ve Star Wars 8 vás dostane!

06.12.2017

S každým novým dílem vesmírné ságy, jejíž pokračování vtrhne do našich kin už za necelé dva týdny, se oddaní fanoušci dočkají spousty nových potvůrek, které doplňují hlavní protagonisty. Tentokrát to však tvůrci možná trochu přehnali…

Zřejmě nejdiskutovanější CGI postava z trailerů, Porg.

„A není to málo?“

Šéf týmu, který měl u Posledního z Jediů na starosti právě tvorbu více či méně roztomilých postaviček, si pustil pusu na špacír a vyrazil všem dech. Neal Scanlan a jeho kolegové totiž pro film připravili na 180 zbrusu nových charakterů. To je číslo, které v historii Star Wars nemá obdoby.

 

Crystal fox. Kolik bezesných nocí museli designéři strávit na tomhle miláčkovi, raději nevědět.

Jak vypadá zbylých 177?

Díky promyšlenému marketingu jsme již mohli poznat hned 3 z výše zmíněných příšerek – křišťálovou lišku, takzvané pečovatele a rozkošného Porga. Ten u některých fanoušků vyvolal nadšení, u jiných způsoboval akutní zvracení duhy.

Reakce fanoušků na postavičku porga byly různorodé. Tato s přehledem vede!

Jisté však je, že nemalá část práce Scanlanova týmu zůstane kvůli délce filmu vystřižena. Na ty šťastlivce, kteří budou bavit diváky po celém světě, si musíme počkat do 13. prosince.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Mark Hamill, Carrie Fisher

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
star wars poslední z jediů, Star Wars 8, Star Wars 8 novinky, Star Wars 8 premiéra, filmové kreautury, CGI, Star Wars Porg, postava Porga, sfi-fi, prosincové premiéry, Crystal fox Star Wars, postavy Star Wars 8
TOPlist