Neuvěřitelné! Sacha Baron Cohen "zabil" na předávání cen starou herečku!

12.11.2013

Britský komik předvedl další ze svých šílených kousků, který byl završen "smrtí" stařenky na vozíčku! Sacha Baron Cohen, který o víkendu převzal v rámci The Britania Awards v Los Angeles Cenu Charlieho Chaplina za komediální přínos, při přebírání ocenění shodil z pódu sedmaosmdesátiletou ženu.

Sacha Baron Cohen
Zdroj: Reprofoto youtube

Sacha Baron Cohen (42), na jehož černý humor jsme si už všichni zvykli, opět překvapil a tentokrát zůstali v šoku nejen diváci, ale také hollywoodské celebrity, které byly přítomny slavnostnímu ceremoniálu. Vždyť on zabil starou ženskou! :-)

Co se vlastně stalo? Před vyhlášením vítěze v jedné z kategorií přivedla herečka Salma Hayek na pódium sedmaosmdesátiletou Grace Cullington, údajně nejstarší žijící herečku, která hrála s Charliem Chaplinem ve filmu Světla velkoměsta.

Vítězem ceny Charlieho Chaplina se stal právě Sacha Baron Cohen, který vhopkal na jeviště a od staré paní obdržel cenu v podobě slavné Chaplinovy hůlky. Publikum vzdychalo blahem, když komik invalidní herečku políbil a smálo se, když herec začal předvádět komikovu šmajdavou chůzi.

Ale rozhodně se všem zatajil dech, když zavrávoral, upadl na invalidní vozík Grace Cullington a ten sjel i s nebohou dámou mezi diváky. A buďte si jistí, že tento ošklivý pád nepřežila!

Cynický Sacha Baron Cohen poté se "slzami v očích" prohlásil: „Grace Cullington je, pardon byla, nejstarší hvězdou, která hrála po boku Charlieho Chaplina. Věnuju ji svou cenu. Je to strašná tragédie, ale na druhou stranu… Není to hezká smrt? Zemřít při předávání ceny?

Aby bylo jasno, šlo o předem nachystanou scénku, v níž žádná stará herečka nezemřela. Už proto, že žádná Grace Cullington, která hrála ve filmech s Chaplinem, neexistuje. Ovšem perfektní udělaná věc, buřinka dolů!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Sacha Baron Cohen

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, komici, britské celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, Sacha Baron Cohen fotky, britští herci, britští komici, zahraniční komici, Sacha Baron Cohen foto, Sacha Baron Cohen humor, Sacha Baron Cohen sranda, Sacha Baron Cohen zabití herečky, Sacha Baron Cohen nešika, Sacha Baron Cohen zabití stařenky
TOPlist