Neuvěřitelné, pro lov Pokémonů si můžete najmout i trenéra!

23.07.2016

Vášni pro honění Pokémonů podléhá stále více lidí, jedná se doslova o masový trend. Toho si ale všimli i chytří lidé, kteří si řekli, že není špatné na této vášni vydělat. A tak se nabízí třeba to, že honění Pokémonů někdo absolvuje za vás!

Foto: Youtube

Na jednom slevovém serveru se objevila dost zvláštní nabídka. Můžete si  zde za 149 korun na hodinu najmout jistého Jirku, který bude příšerky lovit za vás! „Pokémony lovím už od svých 10 let, mám tedy 15letou praxi. Za své první vydělané peníze jsem si koupil gameboy s hrami Pokémon (jakože fakt).

K největším uspěchům řadím určitě chycení Pikachu na mém gauči. Pro kvalitního Pokémona tak už ani nemusím vycházet z bytu!“ tvrdí prý Jirka, který pro vás dokáže nachytat až dvacet Pokémonů za hodinu! Stačí mu prý pouze svěřit váš telefon.

Vše bude ale asi trošičku jinak. Slevový server slibuje, že všechny takto vybrané peníze půjdou na charitu pro strádající děti. Takže jde vlastně o originální pokus o reklamu. 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
trenéři, české zprávy, trendy, domácí zprávy, Pokemon Go, Pokemon Go hra, herní tipy, pokémoni, chytré telefony, herní novinky, Pokemon Go fotky, Pokemon Go dálnice, šílenství Pokemon, Pokémoni na dálnici, zprávy Pokemon Go, Pokemon Go trenér, Pokemon Go reklama, Pokemon Go telefon, hry na telefon, trenéři Pokemon
TOPlist