Neteř princezny Diany způsobila na internetu malé šílenství…

04.12.2015

Tak tohle monarchie hned tak nesnese… Neteř princezny Diany Kitty Spencer, jejíž otec je Charles Spencer, bratr Diany, se nyní pěkně proslavila jednou prostou věcí. Na internet s radostí umísťuje své sexy fotografie, ve kterých dává důraz na plná ňadra.

Kitty Spencer

Čtyřiadvacetiletá šlechtična si ráda užívá života a také to ráda dává najevo. A to se v konzervativní monarchii nesmí. Fotek si pochopitelně všiml britský tisk, který je s radostí pořádně provaří.

Své znepokojení dal její otec Charles jasně najevo, Kitty je to ale zcela fuk a klidně si užívá, jako třeba právě nyní na australských plážích, kde ji doprovází australská „rosnička“, tedy moderátor počasí James Tobin.

Kitty ale neměla právě růžovou rodinou situaci. Její matka, modelka Victoria Aitken, má nemalé problémy se závislostí na heroinu, ze které se stále nedokáže vymanit… 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kitty Spencer

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
britské celebrity, královská rodina, britská královská rodina, britský bulvár, Kitty Spencer foto, Kitty Spencer sexy foto, Královská rodina skandály, Královská rodina členové, Kitty Spencer matka, Kitty Spencer otec, Kitty Spencer bikini, Kitty Spencer prsa, Kitty Spencer Instagram, Kitty Spencer původ, Victoria Aitken dcera
TOPlist