Nepřehání to? Dosud úřadující Miss Švantnerová se vydala na plastiku

23.03.2016

Už je pár dnů zbývá do vyhlášení nové České Miss a jen pár dnů bude ještě vládnout Nikol Švantnerová.

Foto: Profimedia.cz

Nikol  je velmi krásná, je jí čtyřiadvacet, pokožku má hladkou a napjatou, přesto se evidentně bojí stáří a vydala se tak na kliniku plastické chirurgie, kde prodělala zatím ještě neinvazivní zákrok. Jak je vidět, Nikol trpí věčnou nespokojeností a je otázka, zda opět nekoketuje s již jednou prodělanou anorexií. Pro tu je typická právě touha po dokonalosti.

Foto: Facebook

Kromě této péče Nikol dře v posilovně, chlubí se, že cvičí ráno, i dopoledne, nevynechá jeden jediný den. Přitom její postava je prostě perfektní… Nebo se Nikol tak moc bojí, že poté, co bude zvolena nová dívka, na kterou bude upřena pozornost, ona sama zapadne a nikdo o ní nebude vědět?

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, české krásky, mladé modelky, krásné české modelky, modelky v plavkách, modelky v bikinách, dívky v plavkách, české Missky, Česká Miss, Česká Miss foto, soutěž miss, mladé české modelky, Nikol Švantnerová foto, Nikol Švantnerová Miss, Nikol Švantnerová facebook, krásky v plavkách, Nikol Švantnerová plastika, Nikol Švantnerová zákrok, Nikol Švantnerová modelka
TOPlist