Neposkvrněné početí Rey ze Star Wars? Ani náhodou.

08.12.2017

Herečka Daisy Ridley (25) v rozhovoru pro sreenrant.com vyvrátila jednu z nejrozšířenějších fanouškovských teorií o původu její postavy Rey.

Daisy Ridley

Nejzáhadnější postava nejnovějších pokračování ságy Star Wars, Rey.

Nová postava, nové otazníky

Jako zbrusu nová postava v zavedeném vesmíru Star Wars byla Rey od začátku obklopena řadou otázek. Ta nejdůležitější, tedy její původ, však zůstala na rozdíl od Finnova původu nezodpovězena. A to fanoušky hvězdné ságy dráždí. Na diskusních fórech a YouTube se to proto hned po vydání Force Awakens začalo hemžit teoriemi o jejím původu.

 

Podobná muka zažívají fanoušci Star Wars při čekání na odhalení Reyina původu.

Rey Kenobi?

V rozhovoru se tak logicky dostalo i na tuto palčivou otázku. Ridley mimo jiné připustila, že dosud nevěděla o populární teorii, která ji pasuje do role Obi-Wanovy vnučky. To naznačuje mýlku autorů této hypotézy. Ze stolu pak rovnou smetla domněnku o zrození své hrdinky ze Síly. Lidem, kteří jí s touto teorií seznámili, prý doporučila, aby se raději věnovali něčemu užitečnějšímu.

 

Podoba tu je, a nejenom vizuální? Co třeba nefalšovaný anglický přízvuk Obi-Wana a Rey?

Nutno však dodat, že myšlenka početí skrze Sílu má oporu v kánonu – vždyť stejně přišel na svět Anakin Skywalker. Dost možná Daisy blafuje :-)

Týden do premiéry

Možná se odpověď na otázku, kdo je krkavčím otcem, který Rey zanechal na nehostinné planetě Jakku dozvíme už 13. prosince, kdy Poslední z Jediů vtrhne nejen do českých kin. V opačném případě hrozí, že oddaní fanoušci Star Wars (a autor článku mezi nimi) přinejmenším zešílí.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Mark Hamill, Carrie Fisher, Daisy Ridley

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
krásné herečky, britské herečky, očekávané filmy, star wars poslední z jediů, Star Wars 8, Star Wars teorie, Daisy Ridley Star Wars, Star Wars 8 zajímavosti, sága Star Wars, sci-fi trháhy, Star Wars postava Rey, Rey ze Star Wars
TOPlist