Není možné, Iveta Vítová opravdu jí!

18.07.2016

Miss České republiky Iveta Lutovská (33) zejména po porodu dcerky velmi zhubla. Nedosáhla toho ale zřejmě tím, že hladoví. Na nedávné veřejné akci si dokonce naložila talíř plný řízků!

Iveta Lutovská
Zdroj: Profimedia.cz

Iveta je velmi vysoká, měří více jak 180 centimetrů a na podpatcích je prostě nekonečná. Takto ještě více vynikne její přeštíhlá postava. Iveta je maminka tříleté dcerky, se kterou se zřejmě nezastaví, a tak si nemusí dělat vrásky nad tím, co sní.

Neholduje zřejmě ani žádným dnes tak módním výživovým směrům, jako je například vegetariánství, nebo syrová strava. Kdepak, Iveta se klidně nají klasických smažených řízků a nad linií jen mávne rukou.

Už třetím rokem se Iveta věnuje naplno své dcerce a kariéru neřeší. O tom, že by se měla vrátit na televizní obrazovky, zatím není nic známo. 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Iveta Lutovská

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
modelky, ceske modelky, Sexy modelky, Missky, české Missky, missky fotky, hubnutí, Iveta Lutovská foto, Iveta Lutovská partner, Česká Miss, Iveta Vítová, Iveta Vítová foto, Iveta Vítová sexy, Iveta Vítová postava, Iveta Vítová jídlo, Iveta Lutovská fotografie, Iveta Lutovská jídlo, Iveta Lutovská postava, Iveta Lutovská party, Iveta Lutovská rodina, Iveta Lutovská děti
TOPlist