Největší hit v Japonsku? Tyhle plavky, co napodobují svazování!

24.07.2016

Bonding, neboli svazování je erotické umění, které spatřilo světlo světa v Japonsku. Není se tedy čemu divit, že právě zde jsou největším hitem současnosti plavky, které svazování napodobují.

Zdroj: Reprofoto (2x)

Plavky jsou to skutečně hodně odvážné. Prsa klidně odhalují v jejich spodní části, kryjí sotva bradavky. Stejně tak dole, kde kryjí opravdu nejnutnější. Dokonalá postava je tak pro jejich nositelky naprosto nepostradatelná.

Plavky se prodávají v několika úrovních odhalení. Všimly si jich už i celebrity, jako například Demi Lovato, nebo Kylie Jenner, ty si ale pořídili jejich spíše cudnější variantu. Pokud byste si je chtěli pořídit, musíte mít opravdu hodně japonskou postavu. Jsou totiž k dostání pouze v XS  variantě. 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
plavky, sexy plavky, Japonky, Japonsko, bikini, sexy bikini, Bonding, svazování, BDSM, bonding plavky, novinky Japonsko, japonské plavky, japonské bikini, kuriozní bikini, kuriozní plavky, odvážné plavky, erotické plavky, erotické bikini, erotické oblečení, japonské oblečení, bláznivé oblečení, sexy Japonky, sexy Japonky fotky, Japonky foto
TOPlist