Nejúspěšnější televizní drama všech dob se vrací! Dallas je zpět!

26.11.2012

Legendární sága mocného rodu Ewingů se po dvaceti letech znovu vrací na obrazovky TV Nova! Brány ranče Southfork se opět otevřou v lednu 2013 a zdánlivě ukončené staré spory znesvářených bratrů se znovu rozhoří. Kromě legendárních postav přichází i nová generace klanu, která bude pokračovat v letité rodinné válce.  

dallas
Foto: TV Nova

Vzpomínáte na čestného a citlivého Bobbyho a na jeho zákeřného bratra J.R., který se neštítil jakékoliv podlosti v obchodu i rodině? Na jeho manželku Sue Ellen, která z nešťastného manželství propadla alkoholu? Kdo by si tyhle postavičky a jejich piškuntálie nepamatoval?

Rodinná sága naftařů, která poprvé spatřila světlo světa v roce 1978 a měla neuvěřitelných 356 dílů, pokračuje! Do intrik kolem rodinného podniku Ewing Oil se kromě legendární dvojice bratrů zapojí i nová generace – synové Bobbyho a J.R.

Čtěte také

V hlavích rolí se opět objeví romantický rozlehlý ranč, ropou napěchované pozemky a miliardy dolarů, které jsou již desetiletí hlavní příčinou intrik. Bobby (Patrick Duffy) se ocitne ve vážné životní situaci, a tak peníze jsou tím posledním, co ho zajímá, a hodlá Southfork prodat pro klid celé rodiny.

Zato J.R. (Larry Hagman) se rodinné pokladnice nemíní vzdát a vymýšlí nový podvrh. V cestě mu ale bude stát kromě Bobbyho jeho syn John Ross, který však nebude mít čisté myšlenky a bude se snažit získat Southfork pro sebe

Kromě hereckých legend se v novém Dallasu objeví i nová nastupující generace naftařské rodiny, jejíž členové budou pokračovat ve vzájemném boji. Klan Ewingů se rozroste o tyto posily:

John Ross (JOSH HENDERSON) – Syn J.R. a Sue Ellen

Christopher (JESSE METCALFE)- adoptivní syn Bobbyho

Rebecca Sutter (JULIE GONZALO) – snoubenka Christophera

Elena Ramos (JORDANA BREWSTER) – přítelkyně Johna Rosse

Anne Ewing (BRENDA STRONG) – manželka Bobbyho

Vypadá, že nová desetidílná série co do dějových zvratů a emocí plynule a vkusně naváže na původní seriál z let 1978 až 1991. Jen škoda, že se toho Džejár už nedožil ...

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Patrick Duffy, Larry Hagman, Linda Gray, Josh Henderson

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, americké seriály, herci, zahraniční herci, američtí herci, dallas video, dallas fotky, televizní seriály, Dallas seriál, Dallas ukázka, Dallas znělka, mýdlové opery, Dallas foto, Dallas TV Nova, Dallas návrat, Dallas nová série
TOPlist