Nejnovější trend? Pokémoni se vrací!

14.07.2016

Pamatujete se ještě na šílenství jménem Pokémon? Tato hra se nyní vrací, a to o úroveň více. Tentokrát vás nutí vyjít ven a hledat Pokémony mezi lidmi!

Foto: Youtube

Hra Pokémon Go způsobuje malé šílenství. Lidé se vydávají se svými chytrými telefony do přírody a na veřejná místa, aby zde ulovili jednotlivé pokémony. To může znamenat poněkud absurdní obrázky, kdy se lidé proplétají známými místy, aby zde s očima přilepenýma na displeje mobilů vráželi do sebe a o reálný svět prakticky nedbali.

Důležitý je pro ně totiž ten virtuální, který skrývá Pokémony na nejrůznějších místech. I ta ale hledající vidí jen prostřednictvím svých mobilních telefonů. Letošní léto zatím vypadá uprostřed tzv. okurkové sezóny hra Pokémon Go jako patrně největší hit, který asi jen tak něco nepřeřve! 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
Pokemon Go, Pokemon Go foto, Pokemon Go youtube, Pokemon Go videa, hry, Pokemon Go hra, Pokemon Go ukázky, Pokemon Go smarfphone, smartphone, hry pre smartphone, herní tipy, hry online, skvělé hry, pokémoni, pokémoni chytré telefony, chytré telefony, chytré telefony hry, herní novinky, herní bomby
TOPlist