Nejkrásnější zločinec se už fotí, Jeremy Meeks vypadá skvěle

15.06.2016

Pamatujete na Jeremyho Meekse? Ten se na jaře dostal z vězení a byla mu prorokována velká budoucnost jako fotomodela. A už je to tady, Jeremy prvně pózoval a dopadlo to skvěle!

Jeremy Meeks
Zdroj: Facebook

Jeremy je opravdu velmi pohledný muž. Jeho fotka po zatčení obletěla svět a mnoho žen se do něj zamilovalo. Jeremy se v březnu dostal z vězení, a to po dvou letech za vykrádačky. Už před tím se hovořilo o tom, že by mohl nastartovat kariéru v modelingu a zanechat kriminální činnosti.

Čtěte také

Jeremy ostatně také sliboval, že bude šťastný za druhou šanci a že bude už opravdu sekat latinu. Jeho fanoušci mu po celou dobu vedli facebookovou stránku, na které informovali, co je s ním nového a přinášeli jeho fotky z vězení.

Až nyní se zde objevila fotka Jeremyho, která je již první z fotokampaně, kterou nafotil. Jde o fotku s čepicí basketbalového klubu a ohlasy jsou zatím skvělé! 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jeremy Meeks

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
modeling, vězení, nejkrásnější muži, hezouni, sexy muži, Jeremy Meeks zločinec, virální fotky, mužský modeling, sexy muži fotky, slavní kriminálníci, kriminálníci, Jeremy Meeks foto, Jeremy Meeks online, Jeremy Meeks fotografie, Jeremy Meeks model, Jeremy Meeks Facebook, slavní hezouni, vězenské fotky
TOPlist