Nejkrásnější Muž světa dorazil do Prahy! Jak se vám líbí?

20.08.2014

Již v pátek vypukne soutěž o nejkrásnějšího muže České republiky. Té se   v roli porotce zúčastní také Mister International, neboli Muž roku, kterým je  José Parades (29) z Venezuely. A ten už přicestoval do Prahy a představil se!

Foto: Muž roku (4x)

A jak to tak vypadá, José má i dobré srdce, protože v průběhu své návštěvy zavítá také potěšit babičky do domova důchodců. Kromě mnoha dalších oficialit se podívá třeba na hrad Křivoklát. Průvodcem mu při jeho pobytu bude další krásný muž – Čech Martin Gardavský (27), který bodoval v roce 2011, kdy se stal druhým nejkrásnějším mužem světa!

Pokud se vám, dámy, José líbí, máme pro vás špatnou zprávu. Je totiž šťastně zadaný a to dokonce s toutéž přítelkyní, kterou měl před soutěží: „Hodně cestuji, takže stejně s přítelkyní se vidíme jednou za několik měsíců, pochází z Venezuely,“ povzdychává si José.

Celebrity:
Martin Gardavský

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
model, Muž roku, muž roku fotky, muž roku soutěž, čeští muži, nejkrásnější muži, svalnatí muži, Muž roku 2014, čeští modely, krásní muži, krásní čeští muži, kandidáti na Muže roku, Muž roku seznam kandidátů, Muž roku foto, Muž roku 2014 fotky, nejkrásnější Čech, sexy muži, sexy muži foto, Muž roku nahé foto, soutěže krásky, české soutěže krásy, Nejkrásnější Muž světa, José Parades, José Parades nejkrásnější muž, José Parades Mister International, José Parades Praha, José Parades foto
TOPlist