Nejkrásnější Čech je třetí na světě!

16.02.2015

V korejském Soulu se sešli nejkrásnější muži světa, aby zde změřili své síly. A nechyběl zde ani český zástupce, který si nakonec vedl velmi dobře! Tomáš Dumbrovský totiž skončil na třetí místě!

Tomáš Dumbrovský
Zdroj: Facebook

V průběhu soutěže Mr. Interational vystoupil Tomáš ač Pražák v kroji pravého moravského šohaje, který zřejmě porotu pěkně okouzlil. Tomáše předstihli pouze muži z Filipín a Libanonu, co se starého kontinentu týká, nenašel sympatický a  urostlý student  práv Tomáš, který na soutěž prý hlavně piloval angličtinu, přemožitele.

Je  zajímavé, že co  s týká ženských soutěží královen krásy, je celkem jasno, Česká Miss nemá vlastně konkurenci. V mužských soutěžích je ale situace velmi nepřehledná a zejména v oblasti soutěží pro gaye vládne velmi konkurenční prostředí a obrovská řevnivost.

Pořadatelé soutěží různě končí v krachu, zanechávají po sobě dluhy a spousty slibů… Oproti tomu soutěž Muž roku si za ta léta vydobyla slušné renomé a hlásit se na ni moou krásní mladíci bez rozdílu orientace právě teď!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tomáš Dumbrovský

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
model, čeští modelové, Muž roku, čeští muži, mužské soutěže krásy, sexy muži, Tomáš Dumbrovský foto, Tomáš Dumbrovský 2015, Tomáš Dumbrovský online, Tomáš Dumbrovský Facebook, Tomáš Dumbrovský soutěže, Tomáš Dumbrovský Mr International, Tomáš Dumbrovský Soul, Tomáš Dumbrovský model, Tomáš Dumbrovský třetí na světě, Tomáš Dumbrovský modeling, Muž roku 2015, mužský modeling
TOPlist