Nejhorší film roku? Nepřekvapivě Padesát odstínů šedi!

29.02.2016

Jako předzvěst samotných Oskarů se v Los Angeles rozdávaly Zlaté maliny, které si asi žádný filmový tvůrce nepřeje. Jsou totiž věnovány těm nejhorším filmům a nejhorším hereckým výkonům. Naprosto nepřekvapivě cenu dostalo dílko Padesát odstínů šedi!

Dakota Johnson
Zdroj: Reprofoto
 

A žádným překvapením nebylo ani toto anti ocenění pro ústřední dvojici, tedy Jamieho Dornana (33) jako Christiana a Dakoty Johnson (26) jako Anastassie. Jako nejhorší mužský výkon ve vedlejší roli byl mimochodem oceněn Eddie Redmayen, který je ale letos nominovaný na  zcela opačnou cenu, na Oskara za hlavní roli ve filmu Dánská dívka, který líčí život jednoho z prvních známých transsexuálů.

To ale není zdaleka nějakou anomálií. V jeden rok získala například obě tyto ceny, Malinu i Oskara, Sandra Bullock (51), která měla navíc tolik kuráže, že si i pro obě ceny přišla osobně! 

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Dakota Johnson, Jamie Dornan

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
erotika, zlaté maliny, erotika ve filmu, Filmové novinky, nejhorší filmy, nejhorší filmy roku, erotické filmy, Padesát odstínů šedi youtube, Padesát odstínů šedi online, Padesát odstínů šedi ukázky, Padesát odstínů šedi info, Padesát odstínů šedi ocenění, Padesát odstínů šedi ceny, Padesát odstínů šedi herečka, Padesát odstínů šedi herci, Padesát odstínů šedi obsazení, Zlaté maliny 2016, Jamie Dornan ocenění, Jamie Dornan ceny
TOPlist