Návrat do Silent Hill 3D: Volné pokračování kultovního hororu!

20.11.2012

Americký snímek se po šesti letech znovu podívá do tajemného městečka, kde chcípl pes! Film Návrat do Silent Hill 3D je volným pokračováním hororu Silent Hill režiséra Christopha Ganse z roku 2006.

hill
Foto: Hollywood Classic Entertainment

Už několik let je Heather na útěku před temnými silami. V den svých osmnáctých narozenin, po strašných nočních můrách a náhlém zmizení otce, si uvědomí, že už není tou Heather, kterou bývala. Toto nové poznání ji zavede hluboko do světa démonů a hrozí jí věčné uvěznění v Silent Hill ...

Film Návrat do Silent Hill 3D je inspirovaný sérií hororových videoher od japonského výrobce Konami, ale samotný děj byl upravený tak, aby vyhovoval požadavkům filmového plátna. Režie se tentokrát chopil Michael J. Bassett, který má za sebou průměrné horory Mrtvá hlídka (2002), Pustina (2006) a Solomon Kane (2009).

Jeho poslední snímek zřejmě také nevstoupí do historie, ačkoliv je obecně vzato vcelku důstojným nástupcem původního filmu. Film ale jinak trpí všemi neduhy "dvojek" - neoriginální námět, zbytečný 3D formát, nelogické chování postav a upozadnění hororu před milostnou romancí hlavních hrdinů - to jsou hlavní výtky prvních diváků.

Francouzsko-americký horor Návrat do Silent Hill 3D/Silent Hill: Revelation 3D má v českých kinech premiéru 22. listopadu 2012.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Radha Mitchell, Heather Marks, Malcolm McDowell, Sean Bean, Carrie-Anne Moss, Martin Donovan

Filmy:
Návrat do Silent Hill 3D

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, francouzské filmy, Návrat do Silent Hill 3D foto, Návrat do Silent Hill 3D fotky, Návrat do Silent Hill 3D film, Návrat do Silent Hill 3D horor, Návrat do Silent Hill 3D trailer, Návrat do Silent Hill 3D premiéra, Návrat do Silent Hill 3D video, Návrat do Silent Hill 3D ukázka, Michael J. Bassett režie, Michael J. Bassett film, Michael J. Bassett Návrat do Silent Hill 3D
TOPlist