Natalie Portman chce kvůli rodině skončit s herectvím!

12.05.2011

Hollywoodská hvězda Natalie Portman (30), která v létě porodí své první dítě, uvažuje o konci kariéry! Oscarová herečka si chce dát po porodu delší pauzu a ráda by se věnovala jen rodině.


Natalie Portman chce mít klid!
Foto: wikipedia.org

Natalie Portman (30, která čeká dítě se svým snoubencem Benjaminem Millepiedem (34), začala (asi z nudy) přemýšlet o nesmyslých věcech. Uvažuje, co by chtěla v životě dál dělat a zjistila, že herectví ji jaksi nenaplňuje.

Čtěte také


Těhotná herečka se přiznala, že ji inspirovala slavná hvězda Audrey Hepburn (1929-1993), která také na vrcholu kariéry se vším sekla a stala se velvyslankyní UNICEF. Natalie Portman už kvůli těhotenství přestala být vegankou a posunula se dál - stala se z ní vegetariánka. Chce tím prý předejít případným zdravotním komplikacím.


Černá labuť - trailer!

Natalie Portman, která se věnuje herectví už od svých třinácti let, získala svého prvního Oscara teprve v tomto roce, a to za její úchvatnou kreaci v dramatu Černá labuť. Rolí, kterou prorazila, byla postava Mathildy ve francouzském filmu Leon.

Konec kariéry však nebude tak horký. Natalie Portman se totiž jen v tomto roce objeví v kinech ve třech filemch a v roce 2012 přijdou další dva. Doufejme, že si to herečka ještě rozmyslí!

Fandím
16 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Natalie Portman, Audrey Hepburn, Darren Aronofsky

Filmy:
Černá labuť

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, youtube video, youtube com, americké filmy, Natalie Portman video, Natalie Portman foto, Black Swan video, Černá labuť film, Černá labuť video, Natalie Portman photo, Natalie Portman film, Natalie Portman Black Swan, Natalie Portman úspěchy, Černá labuť trailer, Black Swan trailer, Natalie Portman Oscar
TOPlist