Natalia Oreiro alias Divoký anděl čeká dítě!

04.10.2011

Urugayská herečka Natalia Oreiro (34), která se u nás proslavila díky telenovele Divoký anděl, je těhotná! Slavná Milagros alias Cholito je v pátém měsíci těhotenství. Otcem dítěte je její manžel, rockový zpěvák Ricardo Moll.

Natalia Oreiro
Zdroj: wikipedia.org


Natalia Oreiro (34), která byla na přelomu tisíciletí v českých zemí velmi populární díky seriálu Divoký anděl, se stane poprvé v životě matkou! Urugayská hvězdička, která natočila několik úspěšných seriálů, dvě hudební alba a dokonce navrhla i svou vlastní kolekci oblečení, těhotenství oznámila na svých webových stránkách.

Seriál Divoký anděl byla argentinská telenovela, jehož hlavní hrdinkou byla uvřeštěná služka, která hrála fotbal a sloužila u jakýchsi boháčů. Celý příběh ovšem začal v jednom obyčejném argentinském klášteře, v jehož čele stál úctyhodný otec Manuel. Právě v tomto klášteře žila od narození sirotek Milagros, které ale všichni přezdívali Cholito ...

Natalia Oreiro v jednom zábavném pořadu na TV Nova!

 

Zpěvačka a herečka se za rockera provdala už v roce 2001, ale zatím neměla na mateřství čas. Teprve po deseti letech manželství se Natalia dostala k tomu, že s mužem počala dítě, a teď se prý už oba těší na to, až se jim narodí syn. A když to bude nedejbože dcera, tak holt půjde do kláštera k otci Manuelovi!

Fandím
16 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Natalia Oreiro

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, herečky, Zahraniční celebrity, celebrity video, youtube, latinskoamerické modelky, latinskoamerické dívky, zahraniční herečky, latinská amerika, Natalia Oreiro video, Natalia Oreiro sexy video, Natalia Oreiro sexy, latinskoamerické krásky, latinskoamerické herečky, youtube com, Natalia Oreiro foto, Natalia Oreiro těhotná, Natalia Oreiro těhotenství, Natalia Oreiro fotky, uruguayské herečky, uruguayské celebrity
TOPlist