Natáčení filmu Hobit se odkládá kvůli penězům!

01.06.2010

Režisér oznámil, že film točit nebude! Filmová adaptace legendárního díla britského spisovatele J.R.R. Tolkiena s názvem Hobit, jejíž děj předchází Pánu prstenů, asi hned tak nebude.Podle původních plánů měl film přijít do kin v roce 2012, ale nestane se tak. Režisér Guillermo del Toro, který snímek připravoval pro společnosti MGM a New Line, jednoduše oznámil, že s Hobitem končí. Podle jeho vlastních slov ho k tomu donutily stálé odklady v natáčení.


Podívejte se na animovanou verzi Hobita z roku 1977! To vám musí zatím stačit!

Ač se režisér kvůli přípravám dokonce přestěhoval na Nový Zéland a žil tu i s rodinou dva roky, nakonec se jeho producentům nepodařilo sehnat potřebné peníze na tento monstrózní projekt.

Údajně za vším stojí špatná finanční situace studií, která se v době krize bojí pustit do dvoudílné ságy, které by jistě spolykala několik set miliónů dolarů. Producenti teď hledají jeho nástupce, ale nikdo se na projekt zatím nehrne.

Peter Jackson, který po trilogii Pán prstenů natočil film King Kong a Pevné pouto, se zatím nevyjádřil, zda by chtěl tento film režírovat. O jeho osobě se totiž uvažovalo ještě před angažováním Guillerma del Tora. Mluvilo se o něm jako o jediném člověku, který dokáže převést literární dílo do vskutku filmové podoby ...

Galerie k článku

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Peter Jackson, Guillermo del Toro

Kategorie:
Celebrity, Filmy,

Tagy:
Celebrity, americké celebrity, Britney Spears naked, američtí režiséři, režiséři, peníze, hobit, hobit film, filmová adaptace, Guillermo del Toro fotky, Guillermo del Toro photos, Peter Jackson fotky, Peter Jackson photos, MGM, New Line, pán prstenů, nedostatek peněz
TOPlist