Naštvaná Marika Gombitová: Miro Žbirka se na mě jen přiživuje!

21.01.2012

Slovenská zpěvačka, která hodlá po deseti letech návrat na pódium, je údajně roztrpčená z chování svého kolegy! Marika Gombitová (55) dokonce podle některých médií označila svého kolegu za příživníka, neboť Miro Žbirka (59), který se z jejího rozhodnutí teď strašně raduje, se jí za posledních pět let ani jednou neozval!

Marika Gombitová
Zdroj: Archiv

Marika Gombitová (55), která nedávno prostřednictvím telefonického hovoru v jednom slovenském pořadu připustila comeback, teď možná svého rozhodnutí zase lituje. Její kolega, zpěvák Miroslav Žbirka (59) totiž po jejím prohlášení propukl v jásot a přes média jí vzkázal, že spolu zase určitě natočí nějaký duet.

Jenže zpěvačka, která byla prakticky deset let v ústraní a neví tedy nic o reálném světě, se hned nechala slyšet, že se Miro snaží přiživit na jejím jméně. To ji zřejmě urazilo, protože zpěvák ji za posledních pět let nepřijel ani jednou navštívit, ani jí nezavolal a ani se nezeptal, jak se má ...

Čtěte také

Marika Gombitová mu nejvíce vyčítá, že jí ani na Vánoce neposlal pohlednice, nebo že jí aspoň neposlal SMS k novému roku. Proto jí vadí, že se teď na ní začal Miro Žbirka zviditelňovat a mluví o ní najednou v superlativech. Ale no tak! On to přece nemyslel zle ... tady má někdo menší paranoiu, co?

Zpěvačka, jejíž psychický stav se po letech opět zlepšil, se už dokonce přestěhovala ze svého bratislavského bytu do luxusního bezbariérového bytu, který jí pořídil jeden z fanoušků. No, ještě jedno nešťastné prohlášení a paní Marika se půjde opět schovat a promluví až zase za deset let!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Marika Gombitová, Miroslav Žbirka

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, zpěváci, slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, hádky celebrit, slovenští zpěváci, spory celebrit, Marika Gombitová foto, Marika Gombitová fotky, Marika Gombitová video, Marika Gombitová návrat, Marika Gombitová comeback, Marika Gombitová mlčení, Marika Gombitová život v ústraní, Marika Gombitová videoklip, Marika Gombitová klip, Marika Gombitová psychika, Marika Gombitová úraz, Marika Gombitová skrývání, Miro Žbirka příživník, příživníci, slovenští příživníci
TOPlist