Náš prezident je super hrdina! Ani LSD na něj neúčinkuje

08.10.2015

V České televizi jsme nedávno mohli shlédnout zajímavý dokument. Ten se zabýval výrobou a hlavně testováním LSD v socialistickém Československu. A z dokumentu vyplynuly zajímavé detaily, třeba to, že do testování se zapojil také náš prezident!

Miloš Zeman

Divoká šedesátá léta umožnila v Československu testovat drogu LSD skoro každému. Tehdy se vlastně LSD ani nepovažovalo za drogu, ale za léčebný a experimentální prostředek. Na to, že se takto experimentovalo třeba i na chalupách, vzpomínala v pořadu socioložka Jiřina Šiklová.

A ta si vzpomněla, že jednou byl takovému experimentu na chalupě přítomen také Miloš Zeman (71), náš prezident. I ten se rozhodl, že se do pokusu zapojí, ale co je to LSD prý dodnes neví, neboť látka na něj na rozdíl od ostatních prý neúčinkovala! „On je velký a asi jsme  mu dali příliš malou dávku,“ vzpomínala Jiřina Šiklová. 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Miloš Zeman

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
dokument, drogy, čeští politici, české dokumenty, český prezident, Miloš Zeman prezident, Miloš Zeman foto, lsd, účinky lsd, dokumenty ČT, drogy v Čechách, Miloš Zeman fotografie, Miloš Zeman LSD, Miloš Zeman test LSD, český prezident LSD, Miloš Zeman dokument, socialistické Československo
TOPlist