Národní tragédie: Slavné pěvecké duo Eva a Vašek končí!

23.01.2013

Modly teleshoppingu jdou od sebe! A dědek Surfák a všichni jejich fanoušci zaplakali! Manželské a pěvecké duo Eva a Vašek prý došlo k závěru, že nic se nemá přehánět a že i Bílá orchidej jednoho dne definitivně uvadne ...

eva
Eva a Vašek už není!
Foto: Česká televize

Slavná dvojice Eva a Vašek, vlastním jménem Eva Dvořáčková (42) a Václav Ševčík (59), která nás několik let svou pokleslou tvorbou oblažovala v teleshoppingu, končí! Plná taška Evy a Vaška prostě není bezedná a jednoho dne se zákonitě vyčerpala. Jejich největší hit Bílá orchidej si tak už poslechneme maximálně na jejich albu Jadranská serenáda!

Hlavním důvodem rozchodu je prý fakt, že bard Vašek se rozhodl odejít do uměleckého důchodu, zatímco mladice Eva je ještě plná sil a má ambice dobýt Evropu pod uměleckým jménem Eva Adams. Ne, nebojte se! Paní Eva nebude točit filmy pro dospělé, ale chce i nadále zpívat, a to celé Evropě! Tak pánbu s náma a Zlín pryč!

Tak o tohle přicházíme ...

Vašek je ale tvrďák a říká, že žádnou lítost necítí. Dokonce je prý rád, že jeho partnerka svůj talent a božský hlas nezahodila a hodlá ji dál podporovat. Zapomeňte tedy na dvojici, pro niž bylo charakteristické, že jeden nás sváděl svýma pomněnkovýma očima a ta druhá svým účesem značky "stará mladá".

Ale kdo ví! Třeba se Vašek nechá přemluvit, přestane objímat stromy na Vysočině (počkat, to dělá zase jinej důchodce, ne?) a vyjede s Evou zase na turné! A možná zase na Říp!

Eva a Vašek získali během své kariéry dvacet zlatých, dvanáct platinových a dvě multiplatinové desky, ale zároveň také nepřízeň kritiky, která jim vždycky vyčítala velmi nízkou hudební a uměleckou kvalitu. A teď ruku na srdce - kdopak z vás, milí čtenáři, má všechna jejich alba?

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Eva Dvořáčková, Václav Ševčík

Interpreti:
Eva a Vašek

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, youtube.com, české zpěvačky, youtube, zpěváci, youtube video, čeští zpěváci, Eva a Vašek duo, Eva a Vašek hudba, Eva a Vašek zpěv, Eva a Vašek Bílá orchidej, Eva a Vašek foto, Eva a Vašek fotky, Eva Dvořáčková foto, Václav Ševčík foto, Eva a Vašek konec kariéry, Eva a Vašek rozloučení, Eva a Vašek konec spolupráce
TOPlist