Naomi Campbell byla zraněna při zákeřném přepadení!

04.01.2013

Britská topmodelka narazila v Paříži na tlupu násilnických zlodějů, kteří ji napadli přímo na ulici! Naomi Campbell (42), které se stal hrůzný zážitek koncem minulého roku, skončila po přepadení v nemocnici se zpřetrhanými vazy v noze!

Naomi Campbell
Zdroj: Profimedia.cz

Naomi Campbell (42) je sice zasnoubená (či už provdaná?) za ruského miliardáře, ale ani tato známost jí nepomohla, když se na ni na pařížské ulici vrhla skupina zlodějů. Modelka se domnívá, že ji sledovali delší dobu a jen čekali na příhodnou chvíli, tedy až bude sama ...

Když kráska pochopila, že to nejsou ani paparazzi fotografové, ani blázniví lovci autogramů, tak si chtěla zavolat taxík a ujet jim. Jenže pánové byli rychlejší! Strhli nebohou Naomi násilím na zem, přičemž ji poranili nohu a samozřejmě ji okradli.

Čtěte také

Naomi Campbell neprozradila, co všechno jí vzali, ale je jasné, že je asi zajímaly drahé šperky, které mohla mít na sobě. To víte, chodit po ulici ověšená zlatem jako vánoční jolka, to prostě láká i obyčejné francouzské chmatáky!

Její přítel Vladimir Doronin ji po útoku nechal přepravit soukromým letadlem do Colorada za jedním z nejlepších ortopedů na světě. Naomi Campbell se nyní může pohybovat jen pomocí berlí, nebo na invalidním vozíku. A kariéra modelky je v háji!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Naomi Campbell

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, britské celebrity, Naomi Campbell foto, Naomi Campbell sexy, britské modelky, Naomi Campbell fotky, okradené celebrity, Naomi Campbell zranění, Naomi Campbell okradení, Naomi Campbell Paříž, Naomi Campbell zloději, Naomi Campbell přepadení na ulici, okradené modelky, Naomi Campbell šok, Naomi Campbell Francie
TOPlist