Naivní blondýnka Natalia Sadness: Nový hit českého internetu! - video

26.07.2010

Na internetu se objevil nová fenomenální nahrávka, v níž blonďatá Češka jménem Natalia Sadness odpovídá na otázky svých fanoušků!Ještě minulý týden o této mladé blondýně od Ostravy nikdo nevěděl! Dnes už je její domácí video, které původně natočila pro návštěvníky svého blogu, hitem Facebooku a Youtube. Její (brzo jistě legendární) "Odpovědi pro návštěvníky blogu" trhají rekordy v návštěvnosti a viděly je už desetitisíce lidí v České republice.


Slavné video - Natalia Sadness!

Milá blondýnka, která při svých odpovědích používá nezaměnitelnou intonaci a šlape si na jazyk, nenechává asi nikoho chladným! Její věty o tom, že nejradši spí u kamarádek a že si koupila leopardí tričko, sice mohou vyvolávat salvy smíchu, ale neměli bychom na základě jednoho videa její osobu hned odsuzovat.

Natalia si zvolila přezdívku Sadness, což přeloženo z angličtiny znamená "Smutek". Jistě, pro někoho to zní jako pseudonym pornoherečky, ale křehká blondýnka tím chtěla jen vyjádřit existenciální pocity, které zažívá 90 % dívek v jejím věku. Je pravdou, že částečně její výstup připomíná dobře promyšlený marketingový tah, jenž chce zábavným způsobem zpropagovat některé kosmetické produkty. Na druhou stranu její roztomilá upřímnost poradit všem, jaký přípravek si natřít ráno na obličej, je obdivuhodná.Sama Natalia píše, že video natočila, aby pomohla ostaním lidem, které trápí podobné dotazy. z negativních reakcí si nic nedělá, neboť jak sama říká "špatná reklama je taky reklama"! Natalia má vysoké ambice a jejím životním snem je vystudovat medicínu nebo práva. Její blogísek a vůbec její zajímavé myšlenky můžete zhodnotit zde!Je pochopitelné, že Natalia se okamžitě stala předmětem kruté recese ze strany internetové veřejnosti. Podívejte se na několik lehkých parodií jejího "Zvědavého dotazníku", kterých se během týdne vyrojilo jako much v létě!


Natalia inspiruje mladé chlapce ...


... ale i starší pány!

A nakonec dobrá zpráva: Natalie připravuje druhý díl jejího dotazníku, ale nehodlá prý reagovat na perverzní dotazy. Problémem je, že některé návštěvníky jejích stránek prostě její obličej a svérázné vyjadřování svádí k otázkám tohto typu ... Tak přátelé, buďte na Natalii slušní a ptejte se jen na tu kosmetiku!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Natalia Sadness

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, parodie, youtube, blondýny, youtube video, youtube com, české blondýny, Natalia Sadness fotky, Natalia Sadness photos, Natalia Sadness video, Natalia Sadness blond, Natalia Sadness blondýna, Natalia Sadness youtube, Natalia Sadness blondýnka, Natalia Sadness blbá blondýna, Natalia Sadness hloupá blondýna, Natalia Sadness naivní, Natalia Sadness foto, Natalia Sadness photo, Natalia Sadness super video, Natalia Sadness odpovědi, Natalia Sadness blog, Natalia Sadness blogísek, teenagerky, české teenagerky, natalia sadness parodie
TOPlist