Nahradí tohle mámu? Michal David svému vnukovi postavil i soukromé hřiště!

13.06.2015

Michal David se sice stará o malého chlapce, ale nemoc padesátníků, kdy opustí svou manželku a zahoří láskou k mladé ženě, se kterou zplodí potomka, ho opravdu nepotkala.

Michal David
Zdroj: Profimedia.cz

Žije dál se svou ženou tenistkou Marcelou Skuherskou, chlapec, o kterého se s láskou starají je jejich vnuk. A ten si nežije špatně, na zahradě má své vlastní dětské hřiště!

Hřiště, trampolína, bazén – Michal David se o svého vnuka stará opravdu královsky. Malý Sebastian je také veden k hudbě a u dědy s babičkou má prostě ráj na zemi. Bohužel, přes všechno bohatství, se mu nedostává toho základního, mámy a táty.

Dcera Michala Davida se svým roztomilým synem totiž prakticky nikdy nežila, zakrátko po porodu odjela studovat do Spojených států, kde se jí zalíbilo. Otec dítěte Lukáš Kláru opustil ještě před porodem a o syna zájem nejeví.

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Michal David

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
čeští zpěváci, michal david foto, Michal David manželka, Michal David žena, Michal David dcera, Michal David rodina, české celebrity online, bydlení celebrit, čeští zpěváci foto, Michal David vnuk, Michal David fotografie, Michal David bydlení, Michal David online, Michal David novinky
TOPlist