Nahá Lucie Hadašová ukazuje silikony

19.01.2010

Lucie Hadašová se po dlouhé době opět svlékla. Česká Miss 2007 Lucie Hadašová (23) odhalila své silikonové trojky. Fotky vytvořil fotograf Jan Tůma a Lucie je polonahá jen na jednom snímku, kde si zakrývá svá silikonová ňadra rukami.

Lucie si nechala před dvěma lety (už jako Česká Miss) pomocí silikonu zvětšit poprsí z jedniček na trojky. To jí dodalo sebevědomí, a tak hned poté se nafotila nahá pro jeden pánský magazín.


Foto: Jan Tůma/www.photojan.cz

Bohužel záhy se ukázalo, že operace nedopadla úplně podle Lucčiných představ, protože po několika měsících se staly z jejích pevných prsou tzv. „kokršpanělí uši“. Přibližně před rokem tedy podstoupila mírnou úpravu a dnes se může opět vystavovat nahá. Snad prsa zase nespadnou na "psí úroveň".

Lucčiny vnady však bohužel neuvidíme v celé své kráse, neboť modelka využila svých dlouhých blond vlasů a zakryla jimi poprsí.

Čtěte více: Lucie Hadašová se bude vdávat!

Lucie, která již rok žije s hokejistou Jardou Bednářem a chystá s ním svatbu, se nechala slyšet, že tohle je maximum nahoty, jenž je ochotná ukázat.

Naše rada: Lucie, nikdy neříkej nikdy!


Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Lucie Hadašová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, krásné dívky, České celebrity, Nahé celebrity, české krásky, Missky, krásné české dívky, Nahé české celebrity, Lucie Hadašová polonahá, Lucie Hadašová focení, Lucie Hadašová fotky, super.cz, super, silikony, Lucie Hadašová sexy fotky, Lucie Hadašová photos, super.cz focení, Lucie Hadašová sexy, Lucie Hadašová nude, Lucie Hadašová nude pictures, slikonové trojky
TOPlist