Nadržená Monika Marešová osahávala prsa finalistovi Muže roku!

05.06.2013

Jako zpráva v seriózním tisku by to asi neobstálo, ale do bulváru to stačí, ne? Monika Marešová (37), která nedávno přišla o kšeft v TV Barrandov, už nemusí truchlit, protože dostala práci novou a ještě pro ni docela příjemnou - bude moderovat soutěž Muž roku 2013! 

monika
Monika se držela Lukášova hrudníku jako klíště ...
Foto: David Novotný

Monika Marešová (37) kvůli svému novému angažmá zavítala do oblíbeného pražského podniku Cafe Cafe, kde se uskutečnilo představení všech dvanácti finalistů soutěže Muž roku pro letošní rok.

Moderátorka, která je už zase bez chlapa (tedy aspoň se to říká), nemohla vydržet pohled na do půli těla obnažené mladé muže a počala s jedním z nich laškovat a lísat se k jeho hrudníku. Lukáš Dacík, který je v civilu hasičem, si pak od manželky Leoše Mareše nechal sahat na břicho i prsa, a měl štěstí, že mu v návalu vášně neukroutila bradavku!

Čtěte také

Monika Marešová, která se také stala jednou z "obětí letošních povodní" z řad tzv. celebrit (no, žádná tragédie, prostě má vytopenou zahradu!), si pak kvůli tomu během večera s přítomnými finalisty naoko domlouvala "menší brigádu".

Blonďatá dáma si asi představovala, že jí polonazí muži budou odklízet roští ze zahrádky ... Tak to ne, paní Moniko, od toho ti chlapci tady nejsou! Jen ať si Leoš Mareš taky mákne!

monika
Monika měla při této činnosti velmi příjemné pocity ...
Foto: David Novotný

Finálový večer soutěže Muž roku se uskuteční 23. srpna 2013 v Náchodě v Městském divadle za účasti řady celebrit. Výtěžek bude věnován Muži roku 2009 Martinovi Zachovi na jeho rehabilitaci, Stacionáři Nona a Ústavu sociálních věcí v České Skalici.

Český vítěz poletí opět prezentovat Českou republiku na soutěž Mister International na podzim do Indonésie, další vítězové se pak budou moci zúčastnit Manhunt International a Mister Universe.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Monika Marešová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, monika marešová foto, manželky moderátorů, monika marešová fotky, Monika Marešová sexy, Monika Marešová nadrženost, Monika Marešová nazí muži, Monika Marešová Muž roku, Monika Marešová osahávání, Monika Marešová sexuální chtíč, Monika Marešová nazí chlapi, Muž roku 2013, finalisté Muže roku
TOPlist