Naďa Urbánková odkryla strašné rodinné tajemství - znásilnění!

11.02.2011

Zpěvačka Naďa Urbánková (71) už šedesát let skrývá hrozivé trauma z dětství! V dětství ji prý znásilnil vlastní otec!


Naďa Urbánková
Foto: wikipedia.org

Zpěvačka a herečka Naďa Urbánková (71) se ve své nové knize svěřila s opravdou traumatizujícím zážitkem, který nahlodával její psychiku více než šedesát let! Když jí bylo devět let, tak ji znásilnil vlastní otec.

Hvězda šedesátých let doslova napsala: "Jednou mě vzal tátu nahoru na půdu. Sedl si tam na židli a řekl mi: Pojď sem a posaď se na mě. A prostě mě znásilnil! Vůbec jsem tehdy nevěděla, co se děje. Začala jsem nejdřív plakat a pak strašně moc křičet. On se vyděsil a nechal toho. Řval na mě, že jestli to někomu řeknu, tak mě zabije.


Komu Naďa Urbánková závidí?

Událost se stala v roce 1948 a její otec zanedlouho zemřel. Brrr, opravdu děsivé! Zpěvačka se však dokázala přes znásilnění přenést a během života vystřídala několik partnerů. Zážitek s otcem tedy neměl vliv na její sexuální život ...

Naďa Urbánková, vlastním jménem Naděžda Balabánová, která koncem šedesátých let zazářila i jako herečka v oscarovém snímku Ostře sledované vlaky, je matkou zpěvačky Jany Fabiánové (32).

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Naďa Urbánková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, herečky, České celebrity, české zpěvačky, české herečky, znásilnění, Naďa Urbánková foto, Naďa Urbánková photo, Naďa Urbánková znásilnění, Naďa Urbánková rape, Naďa Urbánková otec, Naďa Urbánková father, Naďa Urbánková family, Naďa Urbánková video, Naďa Urbánková trauma, Naďa Urbánková dětství, trauma z dětství, znásilněné zpěvačky, znásilnění celebrity, Naďa Urbánková kniha, Naďa Urbánková násilí
TOPlist