Naďa Urbánková může přijít o střechu nad hlavou!

30.04.2011

Naďa Urbánková (71) má strach, že nebude mít kde bydlet! Zpěvačka, která překonala rakovinu prsu, možná přijde o dům na Vysočině, kde již léta bydlí.


Naďa Urbánková
Foto: Česká televize

Naďa Urbánková, která proslavila písněmi "Můj Vilém peče housky" nebo "Závidím", se nedávno vyléčila z rakoviny prsu a už si myslela, že bude mít klid. Jenže teď jí hrozí další nepříjemná věc, která se sice netýká jejího zdraví, ale týká se jejích existenčních nároků.

Zpěvačka, která bydlí v domě na Vysočině, která patří řádu premonstrátů, totiž zjistila, že dům je na prodej. Majitelé jej chtějí prodat za neuvěřitelných šest milionů a tolik peněz nikdo z nájemnků nemá, natož Naďa Urbánková!

Čtěte také


Dáma se zálibou ve velkých brýlích se teď obává toho, že příští majitel všechny nájemníky vyhodí na dlažbu a zpěvačka přijde na stará kolena o střechu nad hlavou. Navíc Naďa Urbánková nechce z Vysočiny za žádnou cenu odejít, protože si už na místním hřbitově zarezervovala hrob!

Tak jak z toho teď ven?

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Naďa Urbánková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, herečky, České celebrity, české zpěvačky, české herečky, znásilnění, Naďa Urbánková foto, Naďa Urbánková photo, Naďa Urbánková znásilnění, Naďa Urbánková rape, Naďa Urbánková otec, Naďa Urbánková father, Naďa Urbánková family, Naďa Urbánková video, Naďa Urbánková trauma, Naďa Urbánková dětství, trauma z dětství, znásilněné zpěvačky, znásilnění celebrity, Naďa Urbánková kniha, Naďa Urbánková násilí
TOPlist