Na večírku pro nominované na Thálii byly k vidění zvláštní modely

21.03.2014

V Praze se konal večírek pro nominované na divadelní ceny Thálie. Jde o ceny prestižní, které uděluje Herecká asociace, a to hned v několika kategoriích. Na slavnostní večírek tak byli pozváni nejen ctihodní herci, ale také muzikálové hvězdy.

Michal David
Zdroj: Profimedia

Na večírek dorazila třeba Míša Nosková, která, ačkoliv tolik zhubla a má zajímavé a pravidelné rysy, prostě stále nemůže kápnout na správného stylistu a její modely vypadají tak, zvláštně… Na večírku se předvedla v účasu s ofinou, který její tváří dodával poněkud na tvrdosti a splývavých šatech. Je to velká škoda, protože má Míša jistě co nabídnout!

Michal David dorazil se svou manželkou, bývalou tenistkou Marcelou Skuherskou. A bohužel její outfit se na akci také podezřele vyjímal. Kožená bundička a kalhoty sešité ze dvou materiálů také nejsou to pravé ořechové. A opět, v jiném modelu by to Marcele jistě seklo, protože fondy zde jsou!

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Michaela Nosková, Michal David

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
párty celebrit, celebrity party, večírek, večírky, večírky celebrit, čeští herci, michal david foto, Marcela Skuherská, ceny Thálie, divadelní ceny, celebrity večírky
TOPlist