Na titulce plavkového vydání Sport Illustrated je vyprsená Kate Upton

15.02.2017

Časopis Sport Illustrated vždy potěší zimním plavkovým vydáním, na prestižní titulce se opět ocitla vnadná modelka Kate Upton(24). 

Kate Upton
Zdroj: Instagram

Kate se vydavateli časopisu opravdu líbí, na titulce se ocitla už potřetí. Prvně to bylo v roce 2011, poté v roce 2014 a nyní opět po třech letech. Tato tradice se čtenářům jistě zamlouvá, stejně jako to, že poslední dva roky jsou na titulce modelky "s křivkami", jak označuje módní průmysl modelky, které nejsou zcela vyzáblé.

Loni patřila titulka královně plus size modelingu Ashley Graham. I letos nebudou v čísle zobrazeny jen modelky, ale i taková osobnost sportu, jakou je tenisová královna Serena Williams. Objeví se zde i modelka Christie Brinkley, které je přes šedesát, přesto může mladým děvčatům z fleku konkurovat! 

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kate Upton

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
nejlepší modelky, britské modelky, Kate Upton ňadra, Kate Upton Sport Illustrated, Sport Illustrated modelky, prsaté modelky, vnadné krásky, výstřih kate upton, titulka sport illustrated, celebrity sport illustrated, plavky sport illustrated, sport illustrated cover
TOPlist