Na rozdíl od Felixe Ozzy Osbourne svůj románek ukončil

22.05.2016

Ozzyho nedávno vyhodila manželka Sharon z domu. Nelíbilo se jí, že si Ozzy Osbourne (67) začal s jejich kadeřnicí a prostě to nehodlala snášet. Ozzy nyní svůj románek ukončil. Bude se moci vrátit domů?

Ozzy Osbourne
Zdroj: Profimedia.cz

Sharon Osbourne (63) prostě ukazuje, že na rozdíl od Dány má koule, nic nevysvětluje, ale jedná. To Dáda se strefuje do milenky svého muže, neboť zkrátka a dobře nepochopila, že je to hlavně Felix, kdo má o milenku zájem. A zatímco je Dáda k smíchu a působí jako stárnoucí žena bez sebevědomí, Sharon se změny prostě nebojí.

Možná i to přispělo k tomu, že se Ozzy zalekl a kadeřnici prý opustil, neboť je mu rodina přednější. A Felix stále slibuje a slibuje, že se polepší, přitom je s milenkou stále vidět. A Dáda na něj čeká a naříká. Tak kdo je na tom lépe? 

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ozzy Osbourne, Sharon Osbourne

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké celebrity, američtí zpěváci, nevěra celebrit, Ozzy Osbourne rodina, sharon osbourne foto, Ozzy Osbourne milenka, Ozzy Osbourne žena, Ozzy Osbourne online, Ozzy Osbourne kadeřnice, Sharon Osbourne manžel, Sharon Osbourne muž, Sharon Osbourne novinky, Ozzy Osbourne nevěra, Ozzy Osbourne ženy, Ozzy Osbourne milenky
TOPlist