Na plátnech kin ožije opět Polednice! Aňa Geislerová bude hrát matku. Mrkněte na pouták

09.02.2016

V novém filmu by měl opět alespoň vzdáleně ožít starý příběh z hororové knihy Karla Jaromíra Erbena Polednice. Hrát v něm bude Aňa Geislerová (39) a Daniela Kolářová (69).

Anna Geislerová
Zdroj: HBO

Klasickou Polednici od Erbena film připomíná jen vzdáleně. Daniela Kolářová zde hraje podivínku, která přichází právě v poledne a prý pro naše děti… Z poutáku k filmu jde pravá hrůza, ale my si troufáme tvrdit, že vše bude úplně jinak a že tím pravým zlem nebude Polednice, ale lidé z vesnice, kam se máma Aňa Geislerová přistěhuje.

Jak je vidět, konečně se můžeme v našich kinech těšit na prima český horor, což je jinak kombinace naprosto nevídaná. Doufejme, že bude čeho se bát! Do kin jde film na začátku března. 

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Anna Geislerová, Daniela Kolářová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
české filmy, polednice, české horory, Daniela Kolářová foto, nové české filmy, filmové tipy, Ana Geislerová foto, Ana Geislerová filmy, Polednice 2016, Polednice 2016 trailer, Polednice 2016 video, Polednice 2016 online, Aňa Geislerová horor, Aňa Geislerová videa, Aňa Geislerová role, kvalitní horory, tipy na horory, Daniela Kolářová online, Daniela Kolářová fotografie, Daniela Kolářová videa, Daniela Kolářová Polednice
TOPlist