Na oběti pařížského masakru si vzpomněla také Madonna: Nenecháme se umlčet!

16.11.2015

Všichni víme, co se stalo v pátek večer v Paříži. Hrůzné události připomněla také Madonna (57) na svém koncertu ve Stockholmu.

Madonna
Zdroj: David Shankbone, wikipedia.org

O víkendu měli vystupovat v Paříži U2, kteří však koncert nezrušili, neboť by se báli o svou bezpečnost, ale aby uctili památku těch, kteří běsnění teroristů nepřežili. Madonna vystupovala ve Stockoholmu, koncert se konal, ale na začátku v emotivním proslovu Madonna událost připomněla a poté proběhla minuta ticha za oběti masakru.

„Chtějí nás umlčet, ale my jim to nedovolíme,“ prohlásila v emotivním proslovu a prohlásila, že právě proto se její koncert konal. Nechce, aby nepřátelé dosáhli svého, tedy toho, abychom přestali dělat to, co milujeme. Jindy tak excitovaná hvězda měla svatou pravdu… „Jíst v restauraci, tančit, zpívat, dívat se na fotbal. To jsou svobody, které bereme jako nám jasně dané, ale vůbec by tomu tak nemuselo být. Přesto nám náleží, pracujeme tvrdě a zasloužíme si pobavit se!“ prohlásila Madonna. 

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
7 antifanoušků
Celebrity:
Madonna

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
americké celebrity, americké zpěvačky, Madonna galerie, madonna foto, Madonna koncert, Madonna turné, terorismus, Madonna online, Madonna fotografie, Madonna show, Madonna Stockholm, Madonna koncert Stockholm, Madonna koncertní turné, masakr v Paříži, teroristické útoky, teroristické útoky Paříž, útoky v Paríži
TOPlist