Na hudební ceny Óčka si dělají zálusk Kryštof, Kontrafakt nebo Tomáš Klus!

19.02.2014

Populární domácí hudební stanice zveřejnila konečnou nominaci a je to opravdu to nejlepší, co v současnosti může naše scéna nabídnout! Pojmenování "naše" je trošičku mylné, protože seznam tvoří interpreti z České republiky a Slovenska, ale zdravá konkurence je potřeba a navíc většina lidí bere Česko-Slovenskou hudební scénu jako celek.

krystof

Kryštof, Foto: krystof.net

Mezi nominovanými bylo zprvu více než 120 českých a slovenských interpretů. O finální nominaci rozhodli diváci a nyní můžete i vy nadále hlasovat na stránkách televize Óčko. Hlasování potrvá do 28. února a ceny se budou rozdávat 8. března v přímém přenosu.

rytmus

Rytmus a Ego, Foto: Facebook

Seznam interpretů je opravdu bohatý. Mezi zpěváky se utkávají Tomáš Klus, Richard Krajčo, Martin Harich a David Deyl. Ve zpěvačkách bojují o vaše hlasy Lucie Vondráčková, Celeste Buckingham, Debbi či Klára Vytisková.

Velmi populární je také kategorie hudebních skupin, tady je konkurence opravdu vysoká. Kryštof, Chinaski, Mandrage nebo Kontrafakt. Jedna kapela bude tou první, tou která uspěje. Nechybí také nominace v kategoriích Objev roku a Videoklip roku.

Fandím
45 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
David Deyl, Klára Vytisková, Lucie Vondráčková, Richard Krajčo, Martin Harich, Tomáš Klus, Celeste Rizvana Buckingham

Interpreti:
Chinaski, Kontrafakt, Mandrage, Kryštof, Debbi

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, zpěváci, óčko, fanoušci, skupiny, kapely, hlasování, hudební ceny, nominace, ceny, ocenění, hudební televize, Celeste Buckingham, rytmus, We On The Moon, martin harich, interpreti, tomáš klus, kontrafakt, ego, ceny óčko, diváci, kryštof, mandrage, lucie vondráčková, klára vytisková, richard krajčo, david deyl, debbi, adam mišík, lenny, ille, Ben Cristovao - Bomby, Kryštof feat. Tomáš Klus - Cesta, Majk Spirit feat. Celeste Buckingham - I Was Wrong, Martin Harich - Čakám čo sa stane
TOPlist