Na festival v Cannes jedině v podpatcích! I když máte jednu nohu amputovanou…

22.05.2015

Pěkný sek se nedávno podařil pořadatelům festivalu v Cannes. Zde nechtěli pustit filmovou producentku Valerii Richter, která se dostavila v botách bez podpatků, na červený koberec a promítání. A to přes to, že žena má jednu nohu amputovanou.

Valeria Richter / Foto: Youtube

Přitom právě Valeria se festivalu účastní s filmem Carol, který má velmi silné feministické poselství a který vypráví o mladé dívce, která se v padesátých letech zamiluje do jiné ženy. Ochranka ji prý zastavila dokonce čtyřikrát a nechtěla na promítání vpustit.

Irina Shayk v Cannes / Ilustrační foto: Profimedia.cz

Přitom na vstupence na promítání je prý pouze uvedeno, že návštěvník má být přiměřeně oblečen a nikde nestojí, že by mělo jít o vysoké podpatky. O tom, jak je ďábelská kombinace poměrně vysokých schodů, červeného koberce, večerních šatů a vysokých podpatků by mohla vyprávět nejedna hvězda, která se zde zřítila k zemi. 

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Irina Shayk

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
červený koberec, feminismus, festival v cannes, festival Cannes skandály, styl celebrit, Valeria Richter, Valeria Richter foto, Valeria Richter fotografie, Valeria Richter Cannes, Valeria Richter Cannes zákaz, Valeria Richter filmy, Valeria Richter feminismus, feministické celebrity, Festival Cannes šaty, Festival Cannes oblečení, Festival Cannes styl, Festival Cannes móda, vysoké podpatky, slavné producentky, filmové producentky
TOPlist