Na Billa Clintona se provalila další aféra, chytili ho při sexu s dcerou vicepremiéra

20.06.2016

Bývalý prezident Spojených států Bill Clinton (69) musel být velmi nebezpečný muž. A Hillary svatá žena, že tolik afér ustála bez hysterie. Nyní se ukázalo, že spal také s dcerou svého vicepremiéra, Eleanor Mondale, která je nyní již mrtvá. Dokonce je načapali přímo při akci!

Foto: Profimedia.cz

Eleanor Mondale byla americká televizní a rozhlasová moderátorka a také dcera Joana Mondala, viceprezidenta Spojených států, v celé její rodině se to významnými politiky jen hemžilo.

Zemřela v roce 2005 na nádor v mozku. V devadesátých letech však byla velmi blízká prezidentovi Clintonovi, se kterým ji chytili v kompromitující situaci. Nešlo o jednorázovou akci, Eleanor byla do Clintona zamilovaná a o všem si psala deníček. Promluvili také očití svědci.

Bill Clinton tak vejde vedle prezidenta JFK jako prezident, který byl prostě pěkný kanec a před kterým žádná žena si nebyla jistá. Konec konců, aféra s Monicou Lewinskou (42) ho dokonce stála křeslo… 

Celebrity:
Bill Clinton

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Skandály,

Tagy:
sex, prezidenti, spojené státy, američtí prezidenti, nevěra, skandály politiků, sexuální skandály, Bill Clinton foto, nevěrné celebrity, Bill Clinton nevěra, Bill Clinton skandály, Bill Clinton online, Bill Clinton fotografie, Bill Clinton aféry, Bill Clinton sex, Bill Clinton Joana Mondala, Joana Mondala skandál, Joana Mondala aféra, skandály prezidentů, sexuální aféty, sexuální skandály politiků
TOPlist