Muzikál Hello, Dolly: Ivana Chýlková "vyhozena" z divadla!

24.11.2010

Muzikál Hello, Dolly! se musel přesunout z pražského Švandova divadle do Divadla Hybernia! Herečka Ivana Chýlková (47) se prý stala předmětem žárlivosti ze strany hereckých kolegů.


Ivana Chýlková je hvězdou muzikálu Hello, Dolly!
Foto: studiodva.cz

Slavný muzikál Hello, Dolly řešil ve smíchovském Švandově divadle dva základní problémy - jednak zde byly nevyhovující podmínky pro tak velkou produkci (především stísněné šatny, na které si herečky stěžovaly) a děsné horko, a druhak divadlo na úspěch muzikálu trochu žárlilo. Tvůrci muzikálu tak sami uznali, že pracovat v takovém prostředí nemá cenu!Ivana Chýlková, která ztvárnila v americkém muzikálu hlavní roli se tak musela přestěhovat! Novou domovskou scénou se stalo Divadlo Hybernia na Náměstí republiky, které je jak dělaná pro velké produkce. Vždyť je tu uváděn i muzikál Baron Prášil.

V obnovené premiéře se na jevišti po delší době objeví také zpěvačka Naďa Urbánková, která bojovala s rakovinou prsu.

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ivana Chýlková, Naďa Urbánková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, muzikál, divadlo hybernia, Ivana Chýlková foto, Ivana Chýlková photo, Ivana Chýlková video, Ivana Chýlková divadlo, Ivana Chýlková role, Ivana Chýlková hybernia, Ivana Chýlková švandovo divadlo, divadelní herečky, Švandovo divadlo, vyhazov z divadla, Hello Dolly, Ivana Chýlková muzikál, muzikál Hello Dolly
TOPlist