Muž se dvěma penisy vydá knihu pamětí

03.01.2015

Slyšeli jste o tom, že existuje velmi zvláštní porucha, která způsobí, že se narodí chlapec se dvěma zcela funkčními penisy? Jde o onemocnění diafalie, které je velmi vzácné. Jeden takto nemocný muž se rozhodl, že vydá paměti o tom, jaké je to žít se dvěma penisy.

Ilustrační foto: Profimedia.cz

Muž se ukrývá v anonymitě. Knihu podepsal pseudonymem „Chlápek s diafilií“, dílo má lakonický název „Můj život se dvěma penisy“. Muž se prý narodil se dvěma dvaceticentimetrovými zcela funkčními penisy. V knize popisuje úskalí života se dvěma penisy, s poruchou tak vzácnou, že bylo doposud popsáno pouze 1000 případů po celém světě.

Muž bude zřejmě pěkný divoch. Tvrdí totiž, že spal s více jak 1000 žen! A nejenom se ženami, ale i s muži. Dotyčný neznámý je prý bisexuál. Knihu je možné koupit na internetu. Svou totožnost nechce muž za žádnou cenu odhalit.

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
choroby, kuriozity, penis, kuriózní zprávy, kuriózní novinky, Muž se dvěma penisy, Chlápek s diafilií, Můj život se dvěma penisy, muž dva penisy, dva penisy, dva penisy choroba, sexuální kuriozity, vzácné choroby, choroby přirození, diafalie, diafalie online, diafalie youtube, diafalie video, diafalie foto, diafalie muž kniha, kniha o dvou penisech, nové knihy
TOPlist